Jan Bílý

Jan Bílý

narozen 1954 v Praze, vzdělání jako kouč (IBW Lörrach) a systemický poradce (Köln). Po 26 letech pobytu v Německu, kde se živil zprvu svou uměleckou činností a později provozoval reklamní agenturu artcom, pracuje od roku 2003 v ČR. Těžiště práce je osobní rozvoj, holistický consulting a firemní transformace. Jako metodu používá především systemické konstelace.

Je autorem osmi knih pojednávajících především o mezilidských vztazích a mnoha odborných článků. Jeho působení ve firmách se často týká témat, která nejsou na první pohled tak patrná, ale která o to více ovlivňují firmu či pracovní kolektiv. Například jsou to skryté a nepojmenované vztahy mezi spolupracovníky, mužský a ženský princip ve vedení firmy, neuznání dřívějších zaměstnanců či nesprávně vykonané rozchody mezi firmou a zaměstnancem. Na základě tzv. „konceptu čtyř vývojových etap“ pracuje ve firmách často i s týmem, který nazývá „kmenem“, a věnuje se otázkám autority a vůdcovství. Další téma jsou udržitelnost a hranice růstu nebo také přirozené ekonomické cykly v životě firmy.

A pokud byste měli zájem o další semináře s Janem, na stránkách www.konstelace.info najdete jejich přehled a mnoho dalších informací.

Fakturační údaje:
Jan Bily, IČO: 71524339, DIČ: CZ5412100749

Zpátky na přehled business konstelací a seminářů

Jan-02