Business-konstelace: Jednodenní semináře

Business-konstelace. Jednodenní seminář

 

Business konstelace – Jednodenní seminář pro managery a podnikatele
Datum: 13. června 2023 (úterý).
Místo konání: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
Cena: 5500,- včetně DPH
Maximální počet účastníků: 12
Čas: 9:30 – 18:00
Přihlášky přes web organizátorky zde. Business-konstelace

Jak se máme zachovat v dobách možná největší globální změny od konce války? A jaký bude dopad této změny na náš byznys? Jak být vědomý, flexibilní lídr, žít bez strachu a zároveň nezanedbávat zodpovědnost za řízení firmy a za své zaměstnance? Kdy má stát právo zasahovat masivně do ekonomických struktur a jak na tyto zásahy reagovat? Kdo je (kdo může být) král (nebo královna) a jaké musí (nebo má) mít vlastnosti? 

Toto je náš hvězdný“ konstelační seminář, který nyní, v období velkých zněm má možná ještě větší důležitost, než v dřívějších dobách. Protože největší strachy a ohrožení v nás vyvolává nejistota a ono nevím. A právě schopnost tuto nejistotu unést a přitom neztratit smysl pro celek a jasnou mysl patří k základním vlastnostem krále či královny.

Jak seminář probíhá?

V semináři pracujeme v důvěrném kruhu účastníků na základě jejich otázek a konkrétních problémů. Jako metodu práce používáme především systemické konstelace. Tato nová metoda práce s lidmi představuje nejrychlejší mně známou možnost, jak pochopit souvislosti v celém systému a uvidět to, co normálně uniká naší pozornosti.

Vaši zaměstnanci a kolegové od vás právem očekávají schopnost je vést. To ovšem znamená hlavně schopnost vést sebe sama. Chcete-li od nich celé srdce pro společné cíle, musíte projevit ochotu, nejen se podívat detailně na firemní systém, ale i poznat sebe sama. Tuto cestu lze absolvovat jednotlivě, ale též v kruhu přátel, kteří zrovna tak jako vy řeší podobné záležitosti.

Maitrea

Kde se sejdeme?

Náš byznysový seminář pořádáme v krásných prostorách meditačního centra MAITREA v Týnské uličce 6 za Týnským chrámem na Praze 1.